Logowanie
Login
Komunikat
W dniu 21.07.2024 od godz. 00:30 do godz 04:30, niedostępna będzie usługa szybkich przelewów realizowana w systemie Express Elixir.
Bezpieczeństwo
Jeżeli podejrzewasz, że Twoje dane dostępowe mogły trafić do osoby trzeciej możesz zabezpieczyć instrumenty płatnicze.
Zablokuj dostęp do bankowości
Zastrzeż kartę płatniczą - zadzwoń +48 618 565 278
Zobacz więcej
Oszuści podszywają się pod portal gov.pl
2024-07-11
Uważaj na fałszywe SMSy i strony internetowe, podszywające się pod portal gov.pl! Cyberprzestępcy przygotowali stronę łudząco podobną do rządowego portalu gov.pl. Pod pretekstem utraty ważności danych osobowych w Profilu Zaufanym w rządowych systemach, wyłudzają dane osobowe oraz dane kart płatniczych i logowania do bankowości elektronicznej.
Zobacz więcej
UWAŻAJ! Oszustwo „na wygraną w konkursie”
2024-06-14
Ostrzegamy przez oszustwem "na wygraną w konkursie".

Istnieje wiele scenariuszy tego oszustwa, jednak łączy je skuteczność. Przestępcy podszywają się pod znany dyskont spożywczy, wysyłając do klientów e-maile oferujące im wysokokwotowy bon - aby go odebrać wystarczy zapłacić tylko 9 złotych podatku.
W innym przypadku - przestępcy przejmują konta społecznościowe, a następnie wysyłają wiadomości do znajomych ofiary z prośbą o podanie numeru telefonu. Jeśli zdecydujesz się podać numer telefonu, osoby podszywające się pod "znajomego" informują o konkursie organizowanym przez znany podmiot, np. Ikea, Biedronka czy Lidl, w którym można wygrać atrakcyjną nagrodę pieniężną.
Zobacz więcej
Oszuści podszywają się pod administrację Facebooka
2024-06-12
Ostrzegamy przed aktualnie trwającą akcją oszustów, którzy próbują przejąć firmowe konta reklamowe na portalu Facebook!
Zobacz więcej